Jastarnia ( woj.pomorskie )

Kontakt

Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok

ul. Kościuszki 14, Jastarnia


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.jastarnia.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.


 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Zdecydowanie nie polecam smazonych ryb w Reboku. Z zamowionych ok.250g filetow z dorsza otrzymalismy rybe w grubej panierce nie do zjedzenia, zwazona razem z pomidorem, cytryna i kawalkiem ogorka co przy kasie dalo porcje 345g. Dodatkowo ryba byla mrozona. Na zwrocona uwage wyszedl sam wlasciciel ktory chyba juz mial takie reklamacje bo puscily mu nerwy i natychmiast zrobil sie chamski bez checi wyjasnienia reklamacji. Zreszta inne opinie wskazuja ze jest to praktykowane w tym lokalu od lat. NIE POLECAM.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel:

Kościuszki 14

84-140 Jastarnia